Instytut Technologii Elektronowej
hbar
Kliknij, aby otrzymac polska wersje językowa Click here for English Language O Instytucie Organizacja i dzialalnosc Projekty Europejskie Fundusze strukturalne Zamowienia_Publiczne Tu znajdziesz numer telefonu i adres poczty elektronicznej osoby, której szukasz Biuletyn Informacji Publicznej ISO 9001
hbar
   
O Instytucie
Informacja_ogolna
Historia Instytutu
Nagrody
Osiagniecia
Oferta
Materiały promocyjne
Biblioteka
Lokalizacja
StrategiaHR
PROJEKTY
Logo Pol-HEMT Logo Pol-HEMT
MNSDIAG InTechFun
Centrum Nanofotoniki
Smart Frame
NANOHEAT Logo
MINTE Logo

ITE jest członkiem:

Projektowanie i wytwarzanie surowych folii ceramicznych do zastosowania w technologii LTCC
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie opracowania składu i technologii odlewania oraz wytwarzania surowych folii ceramicznych do zastosowania w technologii LTCC i do wytwarzania podzespołów i czujników zaawansowanymi technologiami.

Dysponujemy pełną linią technologiczną pozwalającą na wytwarzanie materiałów ceramicznych, opracowywanie składu gęstw, wytwarzanie gęstw oraz odlewanie folii.

WYNIK: Na indywidualne zamówienie (w ilościach laboratoryjnych) mogą być wytwarzane surowe folie o określonej grubości, temperaturze i ciśnieniu laminowania oraz określonych właściwościach, np. niska lub wysoka przenikalność elektryczna, odpowiednie właściwości ferroelektryczne, magnetyczne i inne zgodnie z wymaganiami klienta. Folie mogą być wytwarzane zarówno z materiałów i w tech-nologii przez nas opracowanych, jak i z materiałów powierzonych.

KONTAKT: Michał Cież: mciez@ite.waw.pl, Jan Kulawik: jkulawik@ite.waw.pl, Dorota Szwagierczak: dszwagi@ite.waw.pl

Oferuje: Zakład Mikroelektroniki w Krakowie
Luty 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

ZAKŁADY NAUKOWE
PARTNERZY
LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO