Instytut Technologii Elektronowej
hbar
Kliknij, aby otrzymac polska wersje językowa Click here for English Language O Instytucie Organizacja i dzialalnosc Projekty Europejskie Fundusze strukturalne Zamowienia_Publiczne Tu znajdziesz numer telefonu i adres poczty elektronicznej osoby, której szukasz Biuletyn Informacji Publicznej ISO 9001
hbar
   
O Instytucie
Informacja_ogolna
Historia Instytutu
Nagrody
Osiagniecia
Oferta
Materiały promocyjne
Biblioteka
Lokalizacja
StrategiaHR
PROJEKTY
Logo Pol-HEMT Logo Pol-HEMT
MNSDIAG InTechFun
Centrum Nanofotoniki
Smart Frame
NANOHEAT Logo
MINTE Logo

ITE jest członkiem:
WIADOMOŚCI
Powołanie Dyrektora Łukasiewicz-ITE 2020-04-01
Miło nam poinformować, że z dniem 1 kwietnia 2020 roku decyzją Prezesa Centrum Łukasiewicz na stanowisko Dyrektora Łukasiewicz–ITE na okres 5 lat został powołany dr inż. Piotr Dumania.

Powołanie Piotra Dumania na dyrektora Ł-ITE

Po ukończeniu studiów na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej podjął pracę w ITE w zespole, którym później kierował, opracowującym nowe technologie wytwarzania układów scalonych i wdrażającym je do produkcji w fabryce półprzewodników TEWA. Efektem było wiele w ...

Zaproszenie na konferencję "44th International Microelectronics and Packaging IMAPS Poland 2020" 2020-03-02
Zapraszamy do udziału we współorganizowanej przez Łukasiewicz-ITE konferencji "44th International Microelectronics and Packaging IMAPS Poland 2020" IMAPS Poland 2020, która odbędzie się w hotelu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach 23-26 września 2020.

Zaproszenie na konferencję IMAPS Poland 2020

Łukasiewicz - nowy brand Naszego Instytutu 2020-02-20
Od 1 kwietnia 2019 r. ŁUKASIEWICZ - Instytut Technologii Elektronowej wraz z 35 innymi, zlokalizowanymi w całej Polsce, tworzy trzecią co do wielkości organizację R&D w Europie. Z ośmioma tysiącami pracowników oraz ponad 1.3 mld przychodów generowanych ze sprzedaży technologii, produktów i usług Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ zwiększa szanse swoich Klientów na międzynarodowe granty i pozyskiwanie partnerów gospodarczych.

Mamy ambitne plany rozwojowe i chcemy je realizować wspólnie z biznesem. Jako czołowy gracz na europejskim rynku badań i rozwoju dokładamy starań, aby marka ŁUKASIEWICZ była jeszcze silniej kojarzona z najnowszymi trendami i innowacjami. Dlatego z początkiem 2020 roku rozpoczynamy wdrażanie nowego, jednolitego system ...

Wizyta Kierownictwa Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ w Łukasiewicz-ITE 2020-02-10
Dziś w Oddziale Łukasiewicz-ITE w Piasecznie odbyło się spotkanie Kierownictwa Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ z dyrekcją i pracownikami Łukasiewicz-ITE. W trakcie spotkania kierownicy zakładów i dyrektorzy oddziałów Ł-ITE przedstawili kompetencje, ostatnie osiągnięcia oraz najbliższe plany Instytutu w obszarze rozwoju konstrukcji i technologii wytwarzania oraz metod projektowania mikro- i optoelektronicznych przyrządów półprzewodnikowych, jak również działalności normalizacyjnej i certyfikacyjnej.

W Oddziale Łukasiewicz-ITE w Piasecznie znajduje się jedyna w Polsce doświadczalna linia technologiczna podzespołów krzemowych. Spotkanie było okazją do zaprezentowania tej unikatowej linii technologicznej Kierownictwu Sieci.

Prezes ...

Łukasiewicz-ITE i LARS Lighting Sp. z o.o. otrzymały od NCBR dofinansowanie projektu MILEWIANSE 2020-01-21
Wnioskowany przez Łukasiewicz-ITE projekt "Szerokokątny sensor z mikrosoczewką / Micro lens wide angle sensor" (akronim: MILEWIANSE) otrzymał z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pozytywną decyzję o dofinansowaniu w ramach 4 konkursu POLBER. Projekt będzie realizowany w polsko-niemieckim konsorcjum: Łukasiewicz-ITE (lider projektu), LARS LIGHTING Sp. z o.o., Optotransmitter-Umweltschutz-Technologie e.V.(Berlin), Niemcy oraz Pikkerton GmbH (Berlin). Odpowiedzialnym za realizację projektu w Łukasiewicz-ITE będzie dr inż. Grzegorz Janczyk.

IR  ...</ul><form style=

Łukasiewicz-ITE otrzymał "Polską nagrodę Innowacyjności 2019" 2020-01-15
W dniu 13 grudnia 2019 roku odbył się Polski Kongres Przedsiębiorczości, na którym Łukasiewicz-ITE otrzymał "Polską Nagrodę Innowacyjności 2019".

To wyróżnienie to przede wszystkim uznanie dla naszej ponad pięćdziesięcioletniej działalności w obszarze innowacji dla polskiej gospodarki, wyróżnienie dla naszych pracowników i ekspertów za ich zaangażowanie oraz kreatywne myślenie - powiedział odbierając nagrodę, zastępca dyrektora Łukasiewicz-ITE, dr inż. Piotr Guzdek.

Wywiad, jaki przeprowadził red. Dawid Kwiecień z dyr. Guzdkiem, można obejrzeć na naszych stronach.

Pełna treść wywiadu ukazała się również na łamach "Forum Przedsiębiorczości", dodatku do Dziennika Gazeta Prawna.

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2019-12-20
Wszystkim Współpracownikom Łukasiewicz-ITE,
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku życzą
Dyrekcja i Pracownicy Instytutu

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Archiwum wiadomości
Kwiecień 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Imieniny: Irena, Wincenty, Julianna

ZAKŁADY NAUKOWE
PARTNERZY
LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO