Instytut Technologii Elektronowej
hbar
Kliknij, aby otrzymac polska wersje językowa Click here for English Language O Instytucie Organizacja i dzialalnosc Projekty Europejskie Fundusze strukturalne Zamowienia_Publiczne Tu znajdziesz numer telefonu i adres poczty elektronicznej osoby, której szukasz Biuletyn Informacji Publicznej ISO 9001
hbar
   
O Instytucie
Informacja_ogolna
Historia Instytutu
Nagrody
Osiagniecia
Oferta
Materiały promocyjne
Biblioteka
Lokalizacja
StrategiaHR
PROJEKTY
Logo Pol-HEMT Logo Pol-HEMT
MNSDIAG InTechFun
Centrum Nanofotoniki
Smart Frame
NANOHEAT Logo
MINTE Logo

ITE jest członkiem:
WIADOMOŚCI
Łukasiewicz - nowy brand Naszego Instytutu 2020-02-20
Od 1 kwietnia 2019 r. ŁUKASIEWICZ - Instytut Technologii Elektronowej wraz z 35 innymi, zlokalizowanymi w całej Polsce, tworzy trzecią co do wielkości organizację R&D w Europie. Z ośmioma tysiącami pracowników oraz ponad 1.3 mld przychodów generowanych ze sprzedaży technologii, produktów i usług Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ zwiększa szanse swoich Klientów na międzynarodowe granty i pozyskiwanie partnerów gospodarczych.

Mamy ambitne plany rozwojowe i chcemy je realizować wspólnie z biznesem. Jako czołowy gracz na europejskim rynku badań i rozwoju dokładamy starań, aby marka ŁUKASIEWICZ była jeszcze silniej kojarzona z najnowszymi trendami i innowacjami. Dlatego z początkiem 2020 roku rozpoczynamy wdrażanie nowego, jednolitego system ...

Wizyta Kierownictwa Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ w Łukasiewicz-ITE 2020-02-10
Dziś w Oddziale Łukasiewicz-ITE w Piasecznie odbyło się spotkanie Kierownictwa Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ z dyrekcją i pracownikami Łukasiewicz-ITE. W trakcie spotkania kierownicy zakładów i dyrektorzy oddziałów Ł-ITE przedstawili kompetencje, ostatnie osiągnięcia oraz najbliższe plany Instytutu w obszarze rozwoju konstrukcji i technologii wytwarzania oraz metod projektowania mikro- i optoelektronicznych przyrządów półprzewodnikowych, jak również działalności normalizacyjnej i certyfikacyjnej.

W Oddziale Łukasiewicz-ITE w Piasecznie znajduje się jedyna w Polsce doświadczalna linia technologiczna podzespołów krzemowych. Spotkanie było okazją do zaprezentowania tej unikatowej linii technologicznej Kierownictwu Sieci.

Prezes ...

Łukasiewicz-ITE i LARS Lighting Sp. z o.o. otrzymały od NCBR dofinansowanie projektu MILEWIANSE 2020-01-21
Wnioskowany przez Łukasiewicz-ITE projekt "Szerokokątny sensor z mikrosoczewką / Micro lens wide angle sensor" (akronim: MILEWIANSE) otrzymał z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pozytywną decyzję o dofinansowaniu w ramach 4 konkursu POLBER. Projekt będzie realizowany w polsko-niemieckim konsorcjum: Łukasiewicz-ITE (lider projektu), LARS LIGHTING Sp. z o.o., Optotransmitter-Umweltschutz-Technologie e.V.(Berlin), Niemcy oraz Pikkerton GmbH (Berlin). Odpowiedzialnym za realizację projektu w Łukasiewicz-ITE będzie dr inż. Grzegorz Janczyk.

IR  ...</ul><form style=

Łukasiewicz-ITE otrzymał "Polską nagrodę Innowacyjności 2019" 2020-01-15
W dniu 13 grudnia 2019 roku odbył się Polski Kongres Przedsiębiorczości, na którym Łukasiewicz-ITE otrzymał "Polską Nagrodę Innowacyjności 2019".

To wyróżnienie to przede wszystkim uznanie dla naszej ponad pięćdziesięcioletniej działalności w obszarze innowacji dla polskiej gospodarki, wyróżnienie dla naszych pracowników i ekspertów za ich zaangażowanie oraz kreatywne myślenie - powiedział odbierając nagrodę, zastępca dyrektora Łukasiewicz-ITE, dr inż. Piotr Guzdek.

Wywiad, jaki przeprowadził red. Dawid Kwiecień z dyr. Guzdkiem, można obejrzeć na naszych stronach.

Pełna treść wywiadu ukazała się również na łamach "Forum Przedsiębiorczości", dodatku do Dziennika Gazeta Prawna.

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2019-12-20
Wszystkim Współpracownikom Łukasiewicz-ITE,
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku życzą
Dyrekcja i Pracownicy Instytutu

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Inauguracyjne posiedzenie Rady Łukasiewicz – ITE 2019-12-11
W dniu 10 grudnia 2019 roku odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Łukasiewicz–ITE, kadencji 2019 – 2023. Zgodnie Ustawą z dnia 21 lutego 2019 roku o Sieci Badawczej Łukasiewicz (Dz.U.2019.534) od 1 kwietnia 2019 roku Nasz Instytut jest jednym z 37 instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz, a rada instytutu sieci jest organem Instytutu Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ.

W skład Rady wchodzi 6 członków powołanych 29 listopada 2019 roku przez Prezesa Centrum Łukasiewicz spośród osób niebędących pracownikami instytutu Sieci, wyróżniających się wiedzą i praktycznym dorobkiem w sferze gospodarczej objętej działalnością instytutu Sieci (Art. 27 ust. 2 Ustawy). W posiedzeniu wzięło udział 9 członków Rady oraz zaproszeni gośc ...
Łukasiewicz - Instytut Technologii Elektronowej uzyskał z NCBR dofinansowanie projektu ORTOPIEZOMETR 2019-12-02
Łukasiewicz - Instytut Technologii Elektronowej uzyskał z NCBR dofinansowanie na opracowanie telemedycznego systemu do badań rozkładu nacisku stóp na podłoże w warunkach naturalnych ORTOPIEZOMETR.

Konsorcjum w składzie: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Elektronowej (Lider), ORTOMED PLUS Wojciech Szołtysik, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno –Rehabilitacyjny w Zakopanem uzyskało dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu badawczego „ORTOPIEZOMETR – Piezoelektryczny system sensoryczny do badań rozkładu nacisku stóp na ...

Archiwum wiadomości
Luty 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

ZAKŁADY NAUKOWE
PARTNERZY
LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO